UE SYSTEMS

UE Systems – Ultrason’da Ortağınız

UE Systems, 1973 yılından beri bilinen Ultraprobe ultrasonik kaçak denetleme cihazlarının dünyanın önde gelen üreticisidir.

UE Systems geniş ergonomik dizaynı ile portatif(taşınabilir) ve yüksek hassasiyetli hava/yapı kaynaklı ultrasonik teknolojiye sahip cihazlardır. Dünya genelindeki en büyük ölçekli ultrasonik cihaz üreticisi olarak, enstrüman ve yazılım geliştirme bazında sürekli yeni yatırımlarda bulunmaktayız.

UE Systems olarak, merkezimiz Elmsford NY, Amerika Birleşik Devletlerinde olup; Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Amerika Kıtasının çeşitli yerlerinde yer alan ofislerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra partnerimiz olan 200’den fazla dağıtım kanalı ile dünya çapında geniş bir kapsama alanına sahiptir. Dünyanın önde gelen teknoloji üreticisi olarak, dünyanın her yerinde ihtiyaçlarınıza uygun ürünlerimiz ile sizlerin her zaman yanındayız.

UE Systems olarak, cihaz üreticiliğinin yanı sıra, aynı zamanda global bir eğitim şirketiyiz. Standart ve özelleştirilmiş eğitim programlarımız ile sahanızda bu teknolojinin uygulaması konusunda destek olmaktayız.

Dijital ultrasonik denetleme cihazı

Ayrıntılar

Analog ultrasonik denetleme cihazı

Ayrıntılar

Uzaktan izleme trasmitırları

Ayrıntılar