Test Teknik 1996 yılından bu yana portatif veya sabit ölçüm amaçlarına hizmet eden cihazların satışı ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Firmamız genel fiziksel değişkenler için endüstriyel test ve ölçüm cihazları satışı yapmaktadır. Ürün gamı içerisinde portatif ve sabit, sıcaklık, bağıl nem, basınç, hava hızı, ortam havası kalitesi (CO/CO2), sıvı ve gaz debimetresi, pH/iletkenlik, ultrasonik denetleme cihazı, proses kalibratörleri, baca gazı analizörleri, termal kameralar ile su ve atık su analizleri için çeşitli laboratuvar cihazları bulunmaktadır.

Hedefimiz, gelişen teknoloji ile orantılı müşteri taleplerini alternatifler sunarak karşılamaktır. Gelişen teknoloji ve enerjiye talebin artması, enerji ve hammadde maliyetlerinin yükselmesi, firmaları, verimi arttırmaya yönelik arayışlara itmiştir. Genel fiziksel değişkenler, verimi arttırmak için temel faktörlerdir. Bu bağlamda, Test Teknik, kaliteli ürünleri ve satış sonrası servis desteği ile profesyonel çözüm ortağıdır. Firmaların araştırma geliştirme merkezleri, daha kaliteli ve ekonomik ürünler için üretim süreçlerini geliştirmekte, gerekli koşulları sağlamakta ve kontrolü sağlanmış koşulları denetlemektedir. Test Teknik, bu birimlerin ihtiyaçları olan portatif, uzun süreli kayıt ve izleme sistemleri için her türlü alternatifleri sunabilmektedir. Bu amaçla kendi alanlarında sektör lideri olan Testo SE & Co. KGaA, UE Systems, Merck, GE, Delta OHM, Lives International gibi pek çok markaya ait ölçüm cihazlarından, ihtiyacınıza en uygun olanı seçmek bizim öncelikli görevimizdir.

Firmamız ayrıca, ISO9001, ISO14001, ISO50001, OHSAS18001, HACCP, CFR21 gibi kalite güvence ve kontrol sistemlerinin temel gereksinimlerinden bir tanesi olan ölçüm cihazlarının kalibrasyonu konusunda Türkak’dan akredite kalibrasyon laboratuvarları ile endüstriye hizmet vermektedir. Kalibrasyon hizmetini, sıcaklık, bağıl nem, hava hızı, basınç… parametreleri ve baca gazı analiz cihazları için sağlamaktadır.

Tüm bu bilgilerin ışığında biz, müşterilerimizden gelen talepleri uzman kadromuzla, optimum çözümler sunarak karşılayan, çalıştığımız firmalar ile uzun süreli ticari ortaklıklar kurmayı hedefleyen profesyonel bir ekibiz.