Endüstri

Endüstriyel şirketler, tüm süreçlerin sorunsuz çalıştığından emin olma konusunda sürekli baskı altındadır. Testo ölçüm çözümleri, verimliliği garantileyip maliyetleri düşürdüğü için sizi bu konuda destekler. Buna ek olarak Testo, çevre düzenlemelerine uyumu izleme için portatif baca gazı ve emisyon ölçüm cihazları sunmaktadır. Müzeler izleme için bizim kablosuz veri kayıt sistemimizi kullanmaktadır.

Baca gazı analiz cihazları; motorlarda optimum ayarı elde etmek için servis mühendisleri tarafından günlük çalışmalarda kullanılan ekipmanlardan biridir. Baca gazı ölçümü, endüstriyel motorlarda sorun giderme için düzenli aralıklarla yapılmalıdır. Yürürlükteki limit değerlerine uyarak optimum çalışma parametrelerine ulaşma amaçlanır. Düzenli olarak yürütülen bakım çalışmaları, sisteminin kalitesini ve dolayısıyla verimliliği yüksek bir düzeyde tutarak, emisyon seviyeleri üzerinde önemli bir etkiye sahip olur.

 

Bir tesis yöneticisi olarak, bir binadaki tüm odaların koşullarının her zaman istenen gereksinimleri karşıladığından emin olmak sizin sorumluluğunuzun bir parçasıdır. Aksi takdirde, şikayet, hasar veya üretim aksaklıkları meydana gelebilir.

Kablosuz veri kayıt cihazı testo Saveris 2 ile nihayetinde bu sorunları otomatik olarak ve minimum çaba ile önleyebilirsiniz.