Markalarımız

Sizlere en iyi hzimeti vermek için ölçüm cihazları sektörünün öncü firmaları ile çözüm ortağınız olmak için çalışıyoruz.

Testo SE & Co. KGaA

1957 yılında Almanya’da kurulan Testo, 2000 yılında da Testo Türkiye satış, servis ve kalibrasyon ofisini kurmuştur. 

Phoenix TM

Phoenix TM – Endüstriyel ısıl işlem prosesleri boyunca ürün ve proses sıcaklığını ölçmek için kullanılan ‘Proses Boyunca’ sıcaklık ölçüm sistemleri sağlayıcısıdır.

Metalin ısıl işlemden geçirilmesi, fırınların incelenmesi, boya veya toz kaplamaların kürlenmesi veya hatta tavuk kızartması olsun, PhoenixTM bir sıcaklık profili çözümü sunabilir.

Optris

Optris GmbH firması temassız sıcaklık ölçüm cihazları konusunda 2003 yılında kurulmuş sektörünün lideri ve yenilikçi firmasıdır.Genel ürün gamı termal kameralar, portatif termometreler ve sabit tip termometreler olarak açıklanabilir.

Delta OHM

1978’den beri sürdürülebilir meteorolojik bileşenlerin gelişimini ölçmek için en kaliteli ürün portföyüne sahiptir.

GE Measurement

1972’den beri, Druck ürünleri teknolojik yenilik ve uygulama odağını başarılı ve zorlu bir dünyada başarıyla uyguladı.

Panametrics, sensör teknolojisi endüstrisinde 50 yıldan fazla bir süredir öncü olmuştur. Yenilikçi bir kültürle nem, oksijen, sıvı akışı ve gaz akışı ölçümü için çözümler geliştirmeye devam ediyor.

UE Systems

UE Systems 40 yılı aşkın bir süredir sadece ultrasonik denetleme cihazları üreten ve bu alanda tüm dünyayı domine eden firmadır.