Termal kamera testo 875 ile malzemelere ve bileşenlerine zarar vermeden kontrollerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca endüstriyel bakımda ve üretim izlemede, arızalar oluşmadan ve yangın riski meydana gelmeden problemleri tespit edebilirsiniz. testo 875 ile müşterilerinizi yüksek ısıtma maliyetlerinden uzak tutarak bina termografisindeki enerji kayıplarının önüne geçersiniz. Tesisatta kaçak bulma ve ısıtma tertibatının kontrolü için de rahatlıkla kullanabileceksiniz. Termal kamera testo 875  ile zamandan, enerjiden ve paradan tasarruf edersiniz.

DETAYLAR

testo 845; çapraz lazer işaretlemeli infrared sıcaklık ölçüm cihazı, uzak ve yakın odaklama ölçümleri için ayarlanabilir optikler, eklenebilir sıcaklık probu, optik/sesli alarm, okuma hafızası, PC yazılım, USB veri transfer kablosu, alüminyum çanta, batarya ve kalibrasyon protokolü ile birlikteTesto 845; en küçük çaplardaki yüzey sıcaklıklarını, kısa ve uzun mesafelerde hassas şekilde ölçebilen, temassız sıcaklık ölçüm cihazıdır.

DETAYLAR

 

Bu Ultraprobe® 100 pratik bir kaçak algılama, buhar kapanı kontrolü veya arıza teşhisi cihazıdır.

Ultraprobe® 100, 8-konum hassasiyetli çevirme ve desibel göstergesine sahiptir. Ayrıca cihazda bulunan, her LED 3 dB desibel seviyesi olmak üzere, LED çubuk grafik ekranı sunar.

DETAYLAR

 

İş yeri, sanayi ve çevre gürültü ölçümleri: Fast/Slow (Hızlı/Yavaş) butonu ile ölçüm süresi 1 sn ile 125 msn arasında ayarlanabilir böylece sesin kaynağı daha iyi değerlendirilir. Frekans analizinde karakteristik, A’dan C’ye değiştirilebilir. A karakteristiği insan kulağının algıladığı ses frekansıdır, C karakteristiği ise düşük frekanslı sesleri kapsar.

DETAYLAR

 

TransPort PT900, GE’nin Panametrics ultrasonik ölçüm cihazından çıkan en yeni nesil taşınabilir sabitlemeli ölçüm cihazıdır. Selefi TransPort PT878’in sağlamlığı ve üstün performansından yararlanıyor, ancak günümüz teknolojisine dayanan yepyeni bir sezgisel ve kullanıcı dostu yetenek seviyesi sunuyor.

  • TransPort PT900’ün Avantajları:
  • Çoğu uygulama için uygun geniş bir transdüser seçimi
  • Verici ile Bluetooth® iletişimi için kablosuz tablet
  • Parlak dokunmatik ekran ve çok dilli kullanıcı arayüzü ile kolay programlama
  • Yeşil / kırmızı ışık sağlığı göstergesi ve 8 GB veri depolama deposu ile hızlı yanıt veren, yüksek hassasiyetli verici Hız, hacim, kütle, toplayıcı ve enerji akış hızı ölçümleri Kurulumu kolay sıkma bağlantısı

DETAYLAR