Sıcaklığı ve ortam koşullarını izlemek için Testo’dan kablosuz veri kayıt cihazları

Veri kayıt cihazları, çok sayıda ölçüm parametresinin izlenmesi bakımından zaten pratik bir yeniliktir. Bu küçük yardımcı cihazların kullanılması sıcaklık, nem, titreşim, lüks, CO₂ ve CO değerlerinin ölçülmesini ve dokümantasyonunu sağlar.

Klasik modellerin dezavantajı, manuel okuma gerektirmeleridir. Kablosuz veri kayıt cihazlarının işe yaradığı nokta tam da burasıdır. WLAN veri kayıt cihazları veya Bulut tipi kayıt cihazları olarak da bilinen bu cihazlar, hassas ölçüm teknolojisini WiFi üzerinden veri aktarımı ile bir araya getirir.

Bir Testo Kablosuz veri kayıt cihazı şunları sunar:

 • Tüm sık kullanılan parametreler/ölçüm parametreleri için geniş bir cihaz seçim yelpazesi
 • Okunan değerlerin Testo Bulut’a kablosuz olarak iletilmesi
 • Limit değerler ihlal edildiğinde e-posta ve/veya SMS ile alarm bildirimleri

testo Saveris 2 radyo datalogger sistemi

Nerede olursanız olun: testo Saveris 2 radyo veri kayıt sistemi ile nem ve sıcaklık gibi iklimsel çevre koşullarını kolayca kontrol edebilirsiniz.

Tesis yönetiminde veya gıda ve ilaçların kalite güvencesinde: Sistemin veri kaydedicileri, sıcaklık ve nemin sürekli olarak ölçülmesi gereken hemen hemen her yerde esnek bir şekilde kullanılabilir.

testo Saveris 2 ile normlara ve yönetmeliklere güvenli bir şekilde bağlı kalır, süreçleri optimize eder, kaliteyi sağlar ve verimliliğinizi artırırsınız.

Çevresel izleme artık bu kadar kolay.

testo Saveris 2 nasıl çalışır?

testo Saveris 2, ihtiyaçlarınıza göre esnek bir şekilde monte edebileceğiniz ve mevcut WLAN ağınıza kolayca entegre edebileceğiniz bir radyo veri kayıt sistemidir. Uygun sıcaklık ve nem kaydedicileri seçersiniz. Kapsamlı Testo prob portföyündeki sensörler ile özel uygulamalar için de iyi bir donanıma sahipsiniz. Uyumlu testo 160 veri kaydediciler ile CO₂ ve Lux gibi parametreleri tek bir sistemde rahatlıkla kaydedebilirsiniz. Radyo veri kaydedicileri, ölçüm değerlerini otomatik olarak depolandıkları ve belgelendirildikleri Testo Bulut’a iletir. Bulut erişimini kullanarak akıllı telefon, tablet veya PC üzerinden çevresel değerlerinize istediğiniz zaman erişebilirsiniz. Kritik değerlere ulaşıldığında sistem size SMS ve/veya e-posta ile alarm gönderir.

testo Saveris 2’nin avantajları nelerdir?

Tüm verilere göz kulak olun.

İnternete bağlı bir akıllı telefon, tablet veya PC kullanarak kayıtlı ölçüm değerlerini görüntüleyebilir, çağırabilir ve analiz edebilirsiniz. Dünyanın her yerinden.

Derhal yanıt verin.

Limit değer ihlali durumlarında, testo Saveris 2 size e-posta veya SMS ile anında alarm verir. Bu, arızalara hızlı bir şekilde yanıt vermenizi sağlar.

Basitçe başlatın.

testo Saveris 2’yi kullanmak için yazılım kurulumu gerekmez. Tek ihtiyacınız olan WLAN ve bir web tarayıcısı.

 

Müze, arşiv, galeri ve kütüphaneler için yeni izleme sistemi

Her insanın kendini iyi hissettiği bir sıcaklık değeri vardır, müze ve arşivlerde nesneler de buna dahildir. Fakat bizden farklı olarak, tablolar, heykeller ya da antik kitaplar uyum sağlayamazlar ve her zaman uygun iklim ortamının sağlanmasına bağlıdır.
 

testo 160 izleme sistemi, sanat eserlerini küf, ağartma, korozyon veya bozulmaya karşı kapsamlı olarak ve aynı zamanda göze batmadan korur.

Göze çarpmayan, kapsamlı ve her yerde: Çok özel özellikler

Tasarlanabilir gövde kapakları

Arka planla uyumlu

 

 • Veri kayıt cihazının üzerine kolayca takılır
 • Deko-kapak boyanabilir veya dekore edilebilir
 • Veri kayıt cihazları arka planda kalır, tüm dikkati eserler çeker

Bağlanabilir harici problar

Cam vitrinlerde izleme

 

 • Veri kayıt cihazlarının yerleştirilemediği cam vitrinler için ideal
 • °C, %RH, Lüks, mW/m2 için sensörler
 • Klimalı vitrinler için de kullanılabilir

Testo Bulut

Her şey her zaman gözünüzün önünde

 

 • Ölçüm değerlerinin kablosuz LAN ile online depoya kolayca aktarımı
 • Veriler her zaman çağırılabilir
 • Normal tarayıcı üzerinden

Limit değer ihlalleri durumlarında alarm fonksiyonları

Her zaman tetikte

 

 • SMS ve / veya e-mail yoluyla anında alarm bildirimi
 • Işık yoğunluğu için ayrı alarm