Modüler Basınç Kontrolörleri
Basınç kontrolörü ve barometrik indikatörler

Genel Bakış

Bir Baker Hughes işletmesi olan Druck, basıncı ölçen, test eden ve kalibre eden yüksek dereceli PACE basınç kontrolörleri ve indikatörleri sunar. PACE 1000 serisi, hava alanlarından otomotive, atmosferik basınç algılama ve izlemeye kadar uygulamaları çalıştırırken, PACE 5000/6000 modüler sensör hız, hassasiyet ve kontrol sağlar.

PACE 1000, yüksek hassasiyetli indikatör ve performans basınç göstergesi, test, izleme ve kalibrasyon için tezgah üstü veya panele monte düzende mevcuttur. Cihaz başına en fazla 3 benzersiz basınç aralığı mevcuttur.

PACE 1001B, yüksek hassasiyetli barometrik indikatör ve kaydedici, laboratuvarlarda, hava meydanlarında ve atmosferik basıncın olağanüstü doğrulukla ölçülmesi gereken uygulamalarda basınç algılama ve izleme için tasarlanmıştır.

PACE 5000/6000, modüler basınç kontrol sensörü, tek kanallı PACE 5000 veya çift kanallı PACE 6000 için endüstriyel basınç üretimini, test ve kalibrasyon uygulamalarını destekleyen çıktı seçenekleriyle yüksek hız, yüksek hassasiyet ve uygun maliyetli kontrol sunar.

[ YENİ ] PACE CM3 – TERPS® Teknolojisinden güç alan kontrol modülü

Basınç kontrol sistemimiz, en hızlı basınç kontrol cihazlarını en doğru kontrol modülü olan CM3 ile birleştirir. Özünde Druck tarafından yerleşik TERPS® (Trench Etched Rezonant Basınç Sensörü) teknolojisinin uygulanması nedeniyle, PACE CM3, kontrolörler için benzeri görülmemiş metrolojik özellikler ve sonuçta ortaya çıkan performans seviyeleri sunar.

PACE ürün özellikleri

PACE CM3 - TERPS® Teknolojisinden güç alan kontrol modülü

Basınç kontrol sistemimiz, en hızlı basınç kontrol cihazlarını en doğru kontrol modülü olan CM3 ile birleştirir. Özünde Druck tarafından yerleşik TERPS® (Trench Etched Rezonant Basınç Sensörü) teknolojisinin uygulanması nedeniyle, PACE CM3’ümüz, kontrolörlerimiz için benzeri görülmemiş metrolojik özellikler ve sonuçta ortaya çıkan performans seviyeleri sunar.

  • Eşsiz bir performans düzeyi sunan benzersiz TERPS Teknolojisi
  • +/-11ppm rdg + 26ppm FS doğruluğu
  • 4Sight2 Yazılımı ile otomatik kalibrasyon ve veri entegrasyonu
  • Uzun vadeli istikrar
PACE 1000 basınç indikatörü

Test tezgahı, tezgah üstü ve raf montajlı kalibrasyon ve otomatik test uygulamaları için tasarlanmış yüksek hassasiyetli bir Druck basınç indikatörüdür.

Özellikler:

– Tek veya çoklu basınç aralığı konfigürasyonları

– Aynı anda görüntülenen üç adete kadar basınç

– %0,001 FS’ye kadar hassasiyet seçeneği

– 1000 bar’a (14500 psi/100 MPa) kadar tam ölçekli basınç aralıkları

– Ekranda tekrar oynatma ile standart olarak Veri Kaydı


PACE1000 aşağıdaki seçeneklere sahiptir:

– Sızıntı testi

– Analog Çıkış

– Anahtar Testi

– Havacılık basınç birimleri 

Lütfen bu ürünle ilgili daha fazla bilgiyi aşağıdaki veri sayfasında okuyun.

PACE 5000 mödüler basınç kontrol cihazı

Test tezgahı, tezgah üstü ve raf montajlı kalibrasyon ve otomatik test uygulamaları için tasarlanmış yüksek hassasiyetli bir Druck basınç kontrolörü. Modülerlik, kullanıcı esnekliğini artırır, arıza süresini azaltır ve toplam sahip olma maliyetini düşürür.

Özellikler: 

– Ayar noktasına pazar lideri hız, büyük hacimlerde basınç kararlılığı 

– Ayar noktası aşımı yok 

– 210 bar’a (3000 psi/21 MPa) kadar gösterge ve mutlak

– Kalibre edilmiş sıcaklık aralığında %0,001 FS’ye kadar hassasiyet

– Yıllık %0,0025 FS’ye kadar uzun vadeli kararlılık

– 28 seçilebilir basınç birimi ve 4 kullanıcı tanımlı birim

Lütfen bu ürünle ilgili daha fazla bilgiyi aşağıdaki veri sayfasında okuyun. 

PACE 6000 mödüler basınç kontrol cihazı

Test tezgahı, tezgah üstü ve raf montajlı kalibrasyon ve otomatik test uygulamaları için tasarlanmış yüksek hassasiyetli bir Druck basınç kontrolörü. Modülerlik, kullanıcı esnekliğini artırır, arıza süresini azaltır ve toplam sahip olma maliyetini düşürür.

Ek özellikler: 

– Çift kanallı basınç kontrol şasesi

– Havacılık birimlerinde tam kontrol sağlayan havacılık seçeneği

– PACE6000’e takılan iki PACE CM3 kontrol modülü ile tekli, otomatik aralıklı veya eşzamanlı çift basınç kontrol modunda kullanılabilir*

– Modül basınç aralığı oranı sınırı yok