Çevresel izleme, tam da ihtiyacınız olan şekilde.

Termohigrometrelerin karşılaştırılması.

Çevresel izleme, tam da ihtiyacınız olan şekilde.

Termohigrometrelerin karşılaştırılması.

Termohigrometreler: Hızlı giriş seviyesi seçeneği

Termohigrometreler, sıcaklık ve nemi izlemek için ucuz ve karmaşık olmayan bir yöntemdir. Kurulum veya bakım için fazla çaba harcamadan veya masrafsız şekilde sıcaklık ve nemi ölçmek için bunları kullanabilirsiniz. Yalnızca iki ölçüm parametresinin mevcut ortam değeri hesaplanır ve (genellikle büyük) bir ekranda gösterilir.

Broşür: Testo’nun tüm termohigrometrelerine ve diğer ölçüm çözümlerine kompakt bir genel bakış

İndir

Termohigrometrelerin karşılaştırılması.

Nem, çevresel izlemede çok önemli parametrelerden biridir. Sıcaklıkla birlikte, ürünlerin ve süreçlerin kalitesi üzerinde belirleyici bir etkisi vardır. Termohigrometreler artık ortam havasının nem içeriğinin basit ve hızlı izlenmesi için yaygın olarak kullanılmaktadır. Testo modellerine buradan göz atın.

testo 608-H2 alarmlı termohigrometre

Uzun süreli stabil nem sensörü


Sıcaklık ve bağıl nemin sürekli ölçümü ve gösterimi


Çiy noktasının hesaplanması ve gösterilmesi


Limit değerler aşıldığında görsel alarm

Ürüne git

testo 622 termohigrometre /barometre

Sıcaklık, nem ve basıncı ölçer


Özellikle laboratuvarlarda iç mekan iklim izleme için ideal


Limit değerler ihlal edildiğinde alarm verir


Süspansiyon veya ayakta duran aksesuar dahil

Ürüne git

testo 623 termohigrometre

Kapalı alanlarda sıcaklık ve nemi ölçer


Limit değerler ihlal edildiğinde alarm verir


Bir bakışta son 90 güne ait güncel değerler ve istatistikler


Ayaklı ve asma aparatlı – montaj malzemesi dahildir

Ürüne git

Testo veri kaydedicilerinin ayrıntılı bir karşılaştırması

Güvenilir, alarmlı higrometreniz: testo 608-H2

İlk bakışta güvence: Herhangi bir anda sıcaklık, nem ve çiy noktasının nasıl davrandığını her zaman anında görebilmek istiyorsanız, alarmlı termohigrometre ilk tercihinizdir. Uzaktan bile, bu değerleri geniş ekranda okumak her zaman kolaydır. Maksimum ve minimum değer ekranına ek olarak, testo 608-H2, limit değerlerin aşıldığını bildiren görsel bir LED alarma sahiptir. Hem üst hem de alt limit değerleri ayrı ayrı ayarlanabilir. Tüm bu özellikler ve yerleşik pil ömrü izleme ile yaklaşık 1 yıllık pil ömrü, testo 608-H2’yi laboratuvarlar ve temiz odalar için ideal termohigrometre yapar.

Termohigrometre ve barometre bir arada: testo 622

Deneysel kurulumlarda ve kalibrasyonlarda, hava basıncının yanı sıra sıcaklık ve nemin izlenmesi çok önemlidir. Bu nedenle testo 622, termohigrometrenin fonksiyonlarını bir barometreninkilerle birleştirerek iç mekan iklimlerini izlemek için ideal ölçüm cihazı haline getirir. Tüm okumalar 10 saniyelik aralıklarla ölçülür. Geniş ekran, tarih ve saat dahil olmak üzere mevcut okumaları gösterir ve bunlar her zaman net bir şekilde okunabilir. Bir sınır değer ihlal edilirse, termohigrometre ayrıca görsel bir LED alarmını tetikler. Bu ekstra esneklik derecesi için, hem ayakta hem de asma aparatları ve montaj malzemeleri teslimat kapsamına dahildir.

Bir bakışta 90 gün: testo 623 termohigrometre

Nem ve sıcaklığı yakından takip etmek istiyorsanız ve değerlerin gelişimi de mevcut ölçüm verileriyle ilgiliyse, o zaman testo 623 termohigrometreden başkasına bakmanıza gerek yok. İç mekan iklimi için bu güvenilir monitörün okumaları gösterdiği aralıkları belirleyebilirsiniz: 5 dakikadan 24 saate kadar neredeyse her şey mümkündür. Son 90 günün değerleri otomatik olarak kaydedilir. Ve limit ihlallerinde ekran üzerinden uyarı alırsınız. Burada, son 90 güne ait istatistiklerin yanı sıra tarih ve saati bulacaksınız. Bu, iç mekan ikliminin uzun vadeli analizinin herhangi bir zamanda herhangi bir sorun olmadan – bir bilgisayarda veri aktarımı veya değerlendirme olmadan – mümkün olduğu anlamına gelir.