Çevresel izleme, tam da ihtiyacınız olan şekilde.

İzleme sistemlerinin karşılaştırılması

İzleme sistemleri: Size maksimum güvenlik ve rahatlık sunar

Tam otomatik bir izleme sistemi, sıcaklık, nem ve kaliteyle ilgili diğer çevresel parametrelerinizi tamamen kontrol altında tutmanızı sağlar: Sorunsuz, hassas ve güvenilir. Tüm okumalar birden çok durumda güvenli bir şekilde saklanır ve nerede olursanız olun çeşitli terminal cihazları kullanılarak herhangi bir zamanda çağrılabilir. Limit ihlalleri durumunda da, sistem açısından kritik olayların hızlı bir şekilde tespit edilip giderilebilmesi için çeşitli uyarı seçenekleri mevcuttur.

Broşür: Testo’nun tüm izleme sistemlerine ve diğer ölçüm çözümlerine kompakt bir genel bakış.

İndir

Testo’nun otomatikleştirilmiş çevresel izleme sistemlerinin karşılaştırması

Kalite, riske yer vermez. Bu nedenle, çevresel parametrelerin eksiksiz, yüksek hassasiyetli izlenmesi gerektiğinde, Testo’nun tam otomatik çevre izleme sistemleri işi gerçekten halleder. testo Saveris 2 radyo veri kayıt sistemi ve testo Saveris 1 veri izleme sistemi arasında seçim yapın.

testo Saveris 1 veri izleme sistemi

 

Sensörler, yazılım ve hizmetlerden oluşan entegre sistem


Denetimle ilgili tüm çevresel parametrelerin sorunsuz kaydı ve belgelenmesi


Denetim izi ve ERES (elektronik kayıt ve imza) dahil olmak üzere GAMP’a göre doğrulanabilen, 21 CFR Bölüm 11 ile uyumlu şirket içi çözüm


Bir PC veya tablet/akıllı telefon ile herhangi bir zamanda ölçülen değerlere erişim


Veri kaydedici ve iletişim modüllerinin modüler tasarım prensibi sayesinde her türlü altyapıya entegrasyon (WLAN, LAN ve radyo)


E-posta ve SMS yoluyla 7/24 uyarı ve otomatik raporlama


 

Detaylı bilgi

testo Saveris 2 radyo datalogger sistemi

 

Kolay devreye alma ve mevcut WLAN altyapısına hızlı entegrasyon


Ölçülen değerler, veri kaydedicilerde ve Testo Bulut’ta saklanır


Bir PC veya tablet/akıllı telefon ile herhangi bir zamanda ölçülen değerlere erişim


E-posta ve SMS yoluyla 7/24 uyarı ve otomatik raporlama


 

Detaylı bilgi

Testo veri kaydedicilerinin ayrıntılı bir karşılaştırması

Güvenilir hepsi bir arada çözüm: testo Saveris 1 veri izleme sistemi

Sıcaklık ve nemin çevresel parametrelerinin yanı sıra fark basıncı otomatik ve sorunsuz bir şekilde izlemek için testo Saveris 1 çevresel izleme sistemini kullanın. Sistem o kadar esnektir ki, gerekli diğer parametreler ek bileşenler aracılığıyla da entegre edilebilir. Veri kaydedici, baz istasyonu ve yazılım/veritabanındaki okumaların yerel bir sunucuda yedekli veri depolaması, maksimum veri güvenliği ve eksiksiz dokümantasyon sağlar. Depolanan okumalar, tarayıcı tabanlı kokpit aracılığıyla herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerden görüntülenebilir ve kontrol edilebilir. Akıllı telefon, tablet veya masaüstü PC üzerinden SMS veya e-postanın yanı sıra donanım üzerindeki LED göstergeler aracılığıyla gerçek zamanlı uyarılar, herhangi bir sınır değer ihlali veya sistemle ilgili olaylarda anında müdahale edilmesini sağlar.

1. testo 150 veri kaydedici modülleri, analog coupler’lar ve transmitterler, dijital ve analog problar

2. WLAN iletişim modülü

3. LAN iletişim modülü

4. testo UltraRange iletişim modülü

5. testo Saveris Base V 3.0

6. testo Saveris Yazılımı + Kokpit

testo saveris 1'e git

İzler ve alarmı çalar: testo Saveris 2 radyo veri kayıt sistemi

testo Saveris 2 radyo veri kayıt sistemi, sıcaklık ve nem değerlerini izlemek için modern bir çözümdür. Sistemin kurulumu basittir ve bu, tarayıcınız aracılığıyla uygulanabilir. Radyo veri kaydediciler, sıcaklık ve nem değerlerini ayarlanabilir aralıklarla güvenilir bir şekilde kaydeder ve okumaları WLAN aracılığıyla Testo Bulut’a iletir. Depolanan okumalar, internet özellikli bir akıllı telefon, tablet veya PC kullanılarak herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde analiz edilebilir. Limit değer ihlalleri anında e-posta veya isteğe bağlı olarak SMS ile bildirilir. Bu, siz sahada olmasanız bile kritik süreçlerin her zaman kontrol altında tutulmasını sağlar. Uzun pil ömrü ayrıca testo Saveris 2 sisteminin nadiren servise alınmasını sağlar.

1. Bulut tabanlı yazılım

2. Radyo veri kaydedicileri

3. Yerel kablosuz LAN yönlendiricisi

4. Her terminal cihazında Bulut tabanlı yazılım

testo saveris 2'ye git