Etkili ölçüm için basınç ölçüm cihazı

 • Verimli basınç ölçümü için en modern teknoloji
 • Önemli tüm basınç türlerinin yüksek hassasiyetli ölçümü için dijital manometre
 • Elverişsiz ortam koşullarında veya zor erişilir noktalarda hızlı basınç ölçümü

Sıcaklığın yanında basınç da en önemli ölçüm parametrelerindendir.

 • İster mutlak basınç
 • ister fark basıncı
 • veya bağıl basınç

– Testo, basınç parametresi ile ilgili her ölçüm talebi için ideal elektronik veya dijital basınç ölçüm cihazını sunar.

Testo'nun basınç manometresi: Ürün çeşitliliğimizi keşfedin

Mutlak basınç ölçüm cihazı

Ürüne git

Küçük, kullanışlı ve aynı zamanda yüksek hassasiyetli.

Fark basıncı ölçüm cihazı

Ürüne git

Ek olarak havalandırma kanalındaki hacimsel debiyi de ölçer.

Manifold

Ürüne git

Ayrıca analiz eden ve kaydeden dijital manometre – akıllı telefon / tablet bilgisayar App için optimize edilmiş.

Dijital gaz terazisi

Ürüne git

Soğutma sistemleri ve ısı pompalarının tam otomatik ve hassas şarjı.

Vakum ölçüm cihazı

Ürüne git

Yüksek hassasiyetli manometre – soğutma sistemlerinin güvenli tahliyesi için.

Basınç ve kaçak ölçüm cihazı

Ürüne git

Tüm zorunlu basınçları ve kaçak miktarlarını ölçer.

Yüksek basınç ölçüm cihazı

Ürüne git

Klima ve soğutma sistemlerinde servis ve sorun giderme ile bunların montajı için.

Dijital barometre

Ürüne git

Yüksek kaliteli dijital barometrelerle saniyeler içinde basıncı kolayca belirleyin.

Basınç dataloggerı

Ürüne git

Basınç ve diğer değerlerin ayrıntılı izlenmesi.

İpuçları & püf noktaları: Isıtma sistemlerinde ölçüm görevlerini etkin ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin

Pratik kılavuzu şimdi ücretsiz indirin

Basınç ölçümü – basınç türü önemlidir

Basınç ölçümünde her zaman basıncın türü önemlidir. Mutlak basınç, ortam basıncı veya vakum kavramları çoğu zaman yanlış anlamaların nedenidir ve hatalı ölçüm sonuçlarına yol açabilirler, çünkü bunlar farklı şekilde ölçülür! Endüstri ve ısıtma/iklimlendirme teknolojisi gibi alanlarda aşağıdaki basınç türleri önemlidir:
 • Mutlak basınç
 • Pozitif basınç
 • Negatif basınç
 • Fark abasıncı.

Bu şekilde basınç ölçümü daha da güvenli olur: Testo’dan profesyonel ipuçları

Sızdıran gaz veya su hatları, düzenli basınç ölçümü ile önlenebilen kaza veya hasarlara yol açabilir. Ancak basınç ölçümü, soğutma ve havalandırma sistemleri, brülörler veya basınçlı hava sistemlerinde de hasarları önlemeye veya erkenden tespit etmeye yardımcı olur. Testo size her uygulama için ideal basınç ölçüm cihazını ve basınç ölçümünü optimal manometrenizle daha hızlı ve hassas uygulayabileceğiniz önemli profesyonel ipuçları sunar:

 1. Sızdıran gaz hattı? Gaz hatlarındaki kenevir contalar yıllar geçtikçe sızdırabilir. Bu nedenle gaz hatlarının uzmanlar tarafından düzenli ve nizami olarak kontrol edilmesi gerekir. Gaz hatlarında sızıntı kaynaklı gaz kazalarını önlemek için Testo, işletimde olan sistemlerde kontrol için özel basınç ölçüm cihazları sunar.
 2. Agresif akışkanlarda basınç ölçümü: Her basınç ölçüm cihazı ör. soğutucu akışkan gibi agresif akışkanlarda kullanım için uygun değildir. Soğutma sistemlerinin kontrol ve ayarı gibi rutin uygulamalarda basınç ölçümü için manometre olarak Testo’nun seramikten aside dayanıklı basınç sensörüne sahip bir elektronik manifoldunu öneririz.
 3. Sensör doğruluğu: Bir manometrede bulunan ölçüm sensörlerinin kalitesi, ölçüm sonuçlarının hassasiyeti için belirleyicidir. Yüksek doğruluğa sahip sensörlü bir basınç ölçüm cihazı kullanın. Bu sayede her zaman bir gaz sistemini mutlak güvenli şekilde ve tanımlı sınır değerlere uygun olarak değerlendirdiğinizden emin olabilirsiniz. Pazar lideri Testo, piyasadaki en doğru sensörlerle manometreler sunar.

Daha fazla bilgi almak istiyor musunuz? Testo’nun diğer manometreleri

Basınç ölçümü her şey değildir. Bir iş adımı için gerekli olan tüm önemli parametreleri hızlı ve kolay bir şekilde ölçmek için elinizin altında çok fonksiyonlu bir ölçüm cihazı bulundurmak genellikle çok pratiktir. Manometrenin dijital olması gerekse bile! Testo ile basınç ölçümü ve diğer önemli ölçüm parametreleri için her zaman doğru ölçüm cihazına sahip olursunuz.

Fark basıncı için basınç ölçüm cihazı

Fark basıncı ölçümü iklimlendirme ve ısıtma teknolojisinde en yaygın basınç parametrelerindendir. Bir Testo fark basıncı ölçüm cihazı sizi önemli tüm görevlerde optimal şekilde destekler. Örneğin klima iklimlendirme sisteminde filtre kontrolü veya havalandırma kanalında pitot tüp ölçümü için. Ayrıca cazip bir fiyat performans oranından da faydalanırsınız!

Mutlak basınç için basınç ölçüm cihazı

Mutlak basınç da endüstri ve teknolojideki önemli ölçüm parametreleri arasındadır. Bir Testo mutlak basınç ölçüm cihazı ile sadece yüksek hassasiyetli ölçüm sonuçlarına değil, aynı zamanda kolay kullanım, büyük ekran ve sağlam bir yapı şekline de güvenebilirsiniz. Opsiyonel aksesuarlardan oluşan büyük yelpazemizi de keşfedin!

Kaçak tespiti için basınç manometresi

Bir kaçak tehlikesi varsa karmaşık kullanım ve yavaş cihazlar için zaman yoktur. Burada esaslı bir kaçak tespiti için hızlı bir basınç ölçüm cihazına ihtiyaç duyarsınız. Bir Testo kaçak dedektörü yüksek hassasiyetlidir, son derece hızlıdır ve önemli tüm soğutucu akışkanları tanır. Önemli: Kaçak dedektörlerimiz zor erişilir ölçüm ortamlarında da kolay kullanılır.

Vakum ölçümü için basınç manometresi

Testo’nun basınç manometreleri soğutma sistemlerinin tahliyesinde de kendini kanıtlamıştır. Özel bir vakum ölçüm cihazı ile ayrıca görevleriniz için gerekli olan diğer parametreler de elinizin altında ve ölçüme hazır olur. Manometrenin dijital olması gerekiyorsa size Testo’nun dijital manifoldunu veya Bluetooth özellikli akıllı vakum ölçüm cihazlarımızdan birini öneririz.