Bir bakışta herşey. Ellerinizde

 Yeni dijital manifoldlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir bakışta herşey. Ellerinizde

 Yeni dijital manifoldlar

Elinizin altında bir çözüm var

İyi soğutma, iklimlendirme veya ısıtma teknisyenleri uzmanlık ve deneyimle çalışır. Profesyonel bir asistana ihtiyaç duyduklarında ise en iyileri: biz. Çünkü Testo’da bir iş gününüzü kolaylaştırmak için tam olarak güvenilir ve akıllı teknolojiler kullanan cihazlar geliştiriliyor. Bluetooth® 5.0 sayesinde, ekstra geniş ekrana ve sağlam güvenlik muhafazasına sahip yeni dijital manifoldlar kablosuz ölçüm için de uygundur. Soğutma sistemlerinin ve ısı pompalarının kurulumunda, bakımında servisinde değerli zaman tasarrufu sağlar ve stresi önlersiniz. Tüm ölçüm programları ve farklı tesisler için doğru soğutucu akışkanlar halihazırda sistemde depolanmıştır. Testo Smart uygulaması ile dokümantasyon hızlıdır ve sahada karmaşık değildir. Kablosuz veri aktarımı sayesinde iki eliniz bile serbest. Sorunsuz bir iş gibi mi geliyor? Öyleyse her şeyi sizin için doğru yaptık.

Soğutma sistemlerini ve ısı pompalarını kurmada ve bakımında günümüzün yolu. Testo’nun yeni nesil dijital manifoldları ile.

  • Geniş grafik ekran ve testo Smart Uygulaması ile hızlı ölçüm ve kolay kullanım
  • Son derece sağlam tasarım ve kullanımı kolay muhafaza sayesinde kompakt, güvenilir ve sağlam
  • testo Smart App Bluetooth probları ve çok işlevli testo Smart Uygulaması ile kablosuz ölçüm, karmaşık olmayan dokümantasyon

testo 550s/testo 557s

Dijital manifoldlar testo 550s ve testo 577s, soğutma ve klima sistemleri ile ısı pompaları üzerinde her zamankinden daha hızlı ve daha kolay ölçümler yapar. Büyük ekran, tüm ölçüm verilerini bir bakışta gösterir ve sonuçların analizini basitleştirir. Ölçüm menüleri, ölçüm boyunca size adım adım yol gösterir ve aşırı kızdırma, basınç düşüş testi, sızdırmazlık testi veya tahliye gibi önemli tesis parametrelerinin otomatik olarak belirlenmesine izin verir.

Sıcaklık, basınç ve nem için Bluet ooth® probları cihaza kablosuz olarak bağlanabilir ve testo Smart Uygulaması ile birlikte daha fazla esneklik sağlar. Mobil uygulama ayrıca her zaman doğru soğutucu akışkanı hazır bulundurur. Kanıtlanmış kalitesi ve mükemmel dayanıklılığı sayesinde, her koşulda maksimum hassasiyete güvenebilirsiniz. İlk işten son işe kadar.

Stefan için yeni dijital manifoldları geniş, net, grafik ekranlar ve Bluetooth ile donattık. Bu ona bir bakışta tüm değerleri verir ve klima ve soğutma sistemlerinin devreye alınması, servisi ve bakımı her zamankinden daha hızlı ve daha kolay gerçekleştirilir.

• Büyük grafik ekran sayesinde bir bakışta tüm sonuçlar.

• IP 54 koruma sınıfına sahip, kullanımı kolay, sağlam gövde sayesinde olağanüstü kompakt ve güvenilir.

• Otomatik Bluetooth bağlantısı aracılığıyla basit, kablosuz vakum ve sıcaklık ölçümü.

• testo Smart Uygulaması ile ölçümleriniz ve belgeleriniz için daha fazla esneklik.

testo 550i

Tüm işleriniz için hazır. Bugün ve gelecekte: İlk tamamen dijital manifold testo 550i, soğutma ve klima sist emleri ve ısı pompalarındaki günlük servis ve bakım işlerinizi tamamen testo Smart App ve akıllı telefon veya tablet aracılığıyla kontrol etmenizi sağlar. Piyasadaki en küçük dijital manifold, 2 yollu bir valf bloğu ile donatılmıştır,

ve dijital dokümantasyon sayesinde önemli ölçüde zaman kazandırır. Buna ek olarak, kompakt cihaz sıcaklık, basınç ve nem için testo Smart uygulaması aracılığıyla Bluetooth® problarımıza otomatik olarak bağlanır. Uygulamada buharlaşma ve yoğuşma sıcaklıkları otomatik olarak hesaplanabilir. Elinizde akıllı telefonunuzdan başka hiçbir şey olmadığından, bir tarafa veya 150 m’ye kadar uzakta rahat bir şekilde duruyorsunuz.

Marco her şeyi akıllı telefonla yapıyor. Hayatta – ve şimdi de işinde. Dünyanın tek, tamamen uygulama kontrollü manifoldu olan testo 550i’yi onun gibi insanlar için geliştirdik. Kablosuz olarak ölçmesine, belgelendirmesine ve raporları göndermesine olanak tanır.

• Akıllı telefonunuzdaki testo Smart uygulamasını kullanarak ölçümden dokümantasyona kadar tüm işlemler

• Piyasadaki en küçük dijital manifold

• IP54 koruma sınıfına sahip son derece sağlam gövde sayesinde maksimum güvenilirlik

• Kablosuz sıcaklık, nem ve vakum ölçümü için testo Akıllı Problarla isteğe bağlı olarak genişletilebilir

Her uygulama için doğru ölçüm cihazı.

Soğutma ve klima sistemleri

  • Basınç, sıcaklık, aşırı kızdırma ve aşırı soğutmanın yüksek hassasiyetli ölçümleri 
  • Soğutma sistemlerinin sızdırmazlığını sağlayın
  • Sistemin verimliliğini test edin ve optimize edin

Soğutma ve iklimlendirme sistemleri ile uğraşmak zorunda mısınız?

O halde pratik setlerdeki dijital manifoldlarımız sizin için mükemmeldir. Sıcaklık ve vakum için kablosuz akıllı problarla, sağlam bir çantada hemen kullanıma hazır

Isı pompaları

  • Yüksek hassasiyetli basınç ve sıcaklık ölçümleri
  • Kontrollü soğutucu akışkan servisi
  • Kolay sızdırmazlık testi ve tahliye

Isı pompaları ile uğraşmak zorunda mısınız?

O halde ısı pompası kitindeki dijital manifoldlarımız sizin için mükemmeldir. Tüm gerekli doldurma hortumları ve sağlam muhafazaya akıllıca yerleştirilmiş oldukları için hemen çalışmaya hazırdırla.

Akıllı insanlar akıllı ölçüm yapar. Tüm manifoldlar için yeni akıllı yardımcı.

testo 552i – kablosuz ve hortumsuz

Yeni, mobil uygulama kontrollü vakum probu testo 552i ile, 45° servis portu üzerinden, hortumlar olmadan, vakumu kablosuz olarak ölçebilirsiniz.

Detaylı bilgi

testo Smart App – her şey için tek uygulama

Testo Smart Uygulaması ile, akıllı telefonunuzu soğutma, klima ve ısı pompalarını içeren tüm uygulamalar için mobil, çok işlevli bir komuta merkezine dönüştürürsünüz.

Mevcut setler:

testo 550s Temel set

Sabit kablo kelepçeli sıcaklık problarına sahip akıllı dijital manifold

testo 550s Akıllı set

Kablosuz kelepçe sıcaklık problarına sahip akıllı dijital manifold

testo 550s Akıllı set, dolum hortumlu

Kablosuz kelepçeli sıcaklık problarına sahip akıllı dijital manifold ve 3 hortumlu hortum doldurma seti

testo 557s Akıllı vakum seti

Kablosuz vakum ve kelepçeli sıcaklık problarına sahip akıllı dijital manifold

testo 557s Akıllı vakum seti, dolum hortumlu

Kablosuz vakum ve kelepçeli sıcaklık problarına sahip akıllı dijital manifold ve 4 hortumlu hortum doldurma seti

testo 550i Akıllı set

Kablosuz kıskaçlı sıcaklık problarına (NTC) sahip uygulama kontrollü dijital manifold